News and Events

Our Events & Announcements

Το Akademia Κερνάει Καφέ και σε προσκαλεί να ζήσεις δωρεάν την Starbucks Experience

Μάθε τα πάντα για τον καφέ, την Τετάρτη 8 Δεκεμβρίου στο Starbucks, Πρωτάρα!

Το εκπαιδευτικό πρόγραμμα ξενοδοχειακών σπουδών του Κολεγίου Akademia, σε βάζει σε κάθε έκφανση της… δουλειάς των ονείρων σου,εξαρχής…. εκ των έσω!

Το «Αkademia κερνάει καφέ» και σε προσκαλεί να ζήσεις τώρα δωρεάν και από κοντά την Starbucks Experience και να μάθεις τις βασικές γνώσεις του καφέ, την Τετάρτη 8 Δεκεμβρίου στο Starbucks στον Πρωτάρα!

Στο πλαίσιο του μαθήματος του Κολεγίου Akademia, «Food and Beverage Management» του Ξενοδοχειακού Κλάδου Σπουδών, την Τετάρτη 8 Δεκεμβρίου, το Starbucks στον Πρωτάρα, υποδέχεται τους σπουδαστές και όλους όσοι θέλουν να ζήσουν από κοντά την πραγματική εμπειρία φοίτησης, στο Αναγνωρισμένο Κολέγιο της περιοχής, για ένα από τα πολλά, συναρπαστικά events, που συμπεριλαμβάνονται στο πρόγραμμα σπουδών της σχολής.

Πάρε γεύση από το Starbucks Experience και τους κορυφαίους επαγγελματίες της αγοράς και «κλέψε» τα μυστικά της γνώσης στην πράξη, σε ένα διαδραστικό event που στόχο έχει να σε μυήσει στον δυναμικό κόσμο της εστίασης και της παραγωγής καφέ!

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

ΗΜΕΡΑ: Τετάρτη 8 Δεκεμβρίου

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ: Starbucks, Πρωτάρα

ΩΡΑ: 13:00

ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 13:00 – 14:00

ΕΙΣΟΔΟΣ: Ελεύθερη

Δήλωση Συμμετοχής: Δεν απαιτείται

ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: Όλοι

Μάθε περισσότερα για την σχολή, το δίκτυο επαγγελματίων συνεργατών της και το πρόγραμμα σπουδών εδώ.